V rámci celé České republiky zajišťujeme montážní, instalační a servisní práce. Zároveň máme mnohaleté zkušenosti ve výrobě, instalaci a servisních službách v oblasti reklamy. Specializujeme se na tyto činnosti:

Malování

Malování a drobné opravy

Mezi další činnosti, kterými se zabýváme, patří kompletní malířské práce. Tyto práce provádíme včetně potřebných příprav, jako je zakrytí nábytku a podlahových krytin. Po zhotovení práce taktéž znečistěné povrchy uklízíme k plné spokojenosti zákazníka.

Rekonstrukce

Zakázková výroba

Poskytujeme instalatérské, elektrikářské, truhlářské práce. Na základě Vašich představ vyhotovíme architektonický návrh a po schválení dílo zhotovíme do finální podoby.

Montáž nábytku

Montáž nábytku

Odborná montáž nábytku do kanceláří, bytů a obchodních prostorů. Provádíme včetně demontáže a odvozu starého nábytku a dovozu nového, dle požadavků klienta.

Tisk

Výroba a montáž tištěné reklamy

Výroba veškerých reklamních materiálů - bannery, fólie, plakáty, světelná písmena, polepy aut a další. Instalace a deinstalace reklamních materiálů dle dodaných seznamů a pokynů včetně výškových a horolezeckých prací. Rebranding prodejních míst a instalace kampaní v obchodních centrech. Servis reklamních nosičů (instalace, opravy, čištění). Ekologická likvidace nepotřebných reklamních materiálů.

Distribuce

Distribuční a servisní podpora

Distribuce reklamních materiálů do regionů a jejich skladování pro opakované použití. Pořizování fotodokumentací, kontrola a monitoring. Vytváření katalogů a katalogových listů v elektronické i papírové formě.

Frézování

Frézování

3-osé frézování plošných materiálů do velikosti
1940 x 3050mm. Překližka, PVC, Plexisklo, Dibond a další materiály.

Flexibilita

Jsme opravdu flexibilní...

Služby technického servisu
v jakoukoliv denní i noční hodinu po celý rok pro vás zajišťuje vlastní tým vysoce spolehlivých a operativních pracovníků.

© Copyright 2022 Unisign s.r.o.